Výsledky soutěží Oblasti Vysočina v orientačním běhu

Poznámka: Do výsledků soutěží Oblasti Vysočina 2020 se počítají pouze závodníci registrovaní v klubech Oblasti Vysočina pro tento rok: BZR, CHT, CTB, JHB, OSN, PZR, RUZ, SJI, SJH, STA, TRT, TTR, ZHR. Závodníci jiných klubů se do výsledků mistrovství Oblasti Vysočina 2020 nehodnotí.

Poznámka: Do výsledků soutěží Oblasti Vysočina 2019 se počítají pouze závodníci registrovaní v klubech Oblasti Vysočina pro tento rok: BZR, CHT, CTB, JHB, OSN, PZR, RUZ, SJI, SJH, STA, TRT, TTR, ZHR. Závodníci jiných klubů se do výsledků mistrovství Oblasti Vysočina 2019 nehodnotí.

Poznámka: Do výsledků soutěží Oblasti Vysočina 2018 se počítají pouze závodníci registrovaní v klubech Oblasti Vysočina pro tento rok: BZR, CHT, CTB, JHB, OSN, PZR, RUZ, SJI, SJH, STA, TRT, TTR, ZHR. Závodníci jiných klubů se do výsledků mistrovství Oblasti Vysočina 2018 nehodnotí.

Poznámka: Do výsledků soutěží Oblasti Vysočina 2017 se počítají pouze závodníci registrovaní v klubech Oblasti Vysočina pro tento rok: BZR, CJI, CHT, CTB, JHB, OSN, PZR, RUZ, SJI, SJH, TRT, TTR, ZHR. Závodníci jiných klubů se do výsledků mistrovství Oblasti Vysočina 2017 nehodnotí.